Poradnik andrzejkowy

Pomysły na spędzenie Andrzejek

Andrzejki czyli wieczór wróżb i zabaw zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pojawia się i pytanie, jak spędzić ten wyjątkowy wieczór? Przedstawiamy kilka propozycji aby tegoroczne Andrzejki były na 100% udane!

Czytaj dalej
Polskie zwyczaje andrzejkowe - dawniej i dziś

Andrzejki - zwane niegdyś potocznie Jędrzejki lub Jędrzejkówki to tradycyjny w niemal całej Europie wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada w wigilię świętego Andrzeja, patrona Grecji, Rosji i Szkocji. Andrzejki od wieków są okazją do organizowania hucznych zabaw z całą rodziną i przyjaciółmi, przed nadchodzącym z początkiem grudnia adwentem i przedświątecznym postem.

Czytaj dalej
7 popularnych wróżb andrzejkowych

Gotowi na kolejną porcję Andrzejkowych wróżb? Tak jak zapowiadaliśmy, na poprzedniej liście nasze propozycje się nie kończyły. Zatem, przedstawiamy wam kolejnych siedem ciekawych sposobów na zostanie Nostradamusem i przepowiedzenie sobie przyszłości! Zaczynamy od:

Czytaj dalej
Gry i zabawy andrzejkowe - propozycje

Andrzejki obchodzone w nocy z 29 na 30 listopada, to nic innego jak wieczór wróżb odprawianych jak sama nazwa wskazuje, w dniu świętego Andrzeja, ale nie tylko. Jest to najlepsza okazja na świetną zabawę i spędzenie czasu z rodziną i dziećmi. Przedstawiamy pomysły na gry i zabawy andrzejkowe. Pomysły na gry i zabawy andrzejkowe, zaczynamy oczywiście od tego z czego andrzejki najbardziej słyną: wróżb. Oto kilka propozycji jak zabawić się w prawdziwego wróżbitę!

Czytaj dalej

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach andrzejkowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]